Tot diep in de nacht stemmen tellen in de Huizer raadszaal. VVD blijft de grootste

De tellers waren in Huizen tot diep in de nacht bezig om alle stemmen te tellen.© Foto Casper Bunschoten

Alexander Poort
Huizen

Het was een lange nacht voor de stemmentellers. De goede opkomst voor de verkiezingen van de Provinciale Staten zorgde voor volle stembussen en al die stembiljetten moeten natuurlijk ook worden geteld.

In Huizen is op de diverse stembureaus tot diep in de nacht geteld. Als altijd was dat een indrukwekkend gezicht.

De enorme stapels uitgevouwen stembiljetten die schijnbaar willekeurig door elkaar liggen uitgespreid. Zoals in de raadszaal van Huizen, waar tot diep in de nacht is geteld.

VVD

Even na drieën kon de voorlopige uitslag bekend worden gemaakt. Uiteindelijk bleef de VVD nipt de grootste met bijna 2700 stemmen. De grote winnaar was ook in Huizen BBB, dat met iets meer dan 2300 stemmen als tweede partij uit de bussen kwam.

Meer nieuws uit Gooi en Eemland

Ombudsteam

Ons Ombudsteam springt in de bres voor de consument.