Vermiste Hilversummer terecht

Internetredactie
Hilversum

De vermiste Hilversummer (27) is terecht. Hij is vrijdagmiddag door de politie gevonden en teruggebracht naar ggz-instelling Rembrandthof in Hilversum.

Daar keerde hij niet terug na zijn verlof afgelopen weekeinde. Het was volgens zijn zus al de derde keer dat hij uit de ggz-instelling ontsnapte. Twee keer verdween hij van de gesloten afdeling. De Hilversumse maakt zich grote zorgen over de situatie in de Rembrandthof.

Temeer omdat de Rembrandthof de politie donderdag meldde dat hij al dagen veilig terug zou zijn. De zus werd daarop beticht van het doen van een valse aangifte. Uit nader onderzoek van de politie bleek dat hij helemaal nog niet terug was bij de Rembrandthof.

Bij de politie stond de Hilversummer sinds donderdagavond landelijk als vermist te boek. Zijn zus heeft inmiddels een officiële klacht ingediend tegen de Hilversumse instelling.

De namen van de betrokkenen zijn uit privacyoverweging verwijderd uit dit bericht.

Meer nieuws uit Gooi en Eemland

Ombudsteam

Ons Ombudsteam springt in de bres voor de consument.