Forse daling WOZ-bezwaren in Bussum
Het aantal WOZ-bezwaren in Bussum is gedaald tot nog geen driehonderd. In 2013 maakten nog ruim achthonderd inwoners bezwaar. Een daling van ruim zestig procent.
Verreweg het hoogste aantal bezwaren (243) is ingediend tegen de waarde van woningen. De andere 52 bezwaren zijn gericht tegen de waarde van winkels, bedrijfspanden, kantoren, of scholen. De daling van het aantal bezwaarschriften sluit aan bij de landelijke trend. Daarnaast heeft Bussum de kwaliteit van de dienstverlening en processen rondom de gemeentelijke belastingen verbeterd. Ook dat heeft effect op het gedaald aantal bezwaren, zo denkt de gemeente.
In januari 2014 heeft de gemeente Bussum ruim 18.820 WOZ-beschikkingen verzonden. Inwoners hadden zes weken de tijd om hiertegen bezwaar te maken.