Zoektocht naar ’vermiste’ inzittenden na botsing in Bussum
De politie en de brandweer hebben het in de nacht van donderdag op vrijdag druk gehad met een zoektocht naar ’vermiste’ inzittenden. Die zijn uiteindelijk niet gevonden. De enige inzittende die de politie aantrof, is meegenomen naar het bureau voor een verklaring.
De zoektoch werd op touw gezet na een aanrijding tussen twee auto’s op de Amersfoortseweg in Bussum. Rond half een ’s nachts raakten twee auto’s elkaar, waarna er een met hoge snelheid tegen een boom reed.
Toen de politie arriveerde, trof ze in een van de wagens geen bestuurder aan, maar alleen een inzittende. Die was niet gewond, maar kennelijk ook niet erg helder. Hij kon niet vertellen hoeveel andere mensen er in de wagen hadden gezeten en waar die nu waren. Agenten vonden het maar een vreemde zaak en namen de inzittende mee naar het bueau.
De brandweer zocht naar de mogelijk vermiste inzittenden, maar heeft ze niet aangetroffen.
Beide auto's moesten worden geborgen. De bestuurder van de andere auto kwam er ook zonder letsel vanaf.
Foto's: Mizzle Media / Judith van Dijkhuizen