Huizer scholieren hanteren machtig wapen

Eddie de Paepe
Huizen

Zo’n 250 havisten en VWO’ers van de Huizermaat en het Erfgooierscollege deden donderdag  - op de Internationale Dag van de Rechten van de Mens - mee aan de jaarlijkse Schrijfmarathon van Amnesty International.

In de raadszaal schreven zij, verdeeld over vijf rondes, brieven voor gevangenen over de hele wereld. Wethouder Marianne Verhagen gaf om negen uur het startschot.

Gert-Jan van Drommelen, voorzitter van de afdeling Huizen van Amnesty, benadrukte het belang van het afgeven van een signaal. ,,En als je antwoord krijgt, dan is het feest.”

In de afgelopen dertig jaar heeft Van Drommelen dat zelf pas tweemaal meegemaakt. De Huizer marathon werd om twee uur ’s middags afgerond. Ook op scholengemeenschap Laar & Berg en elders in de regio werd donderdag de pen gebruikt als machtig wapen tegen onrecht.

Meer nieuws uit Gooi en Eemland

Ombudsteam

Ons Ombudsteam springt in de bres voor de consument.