Gooi en Eemlander - ’Mr. Aloysius’ Paul Vlaming overleden
 

’Mr. Aloysius’ Paul Vlaming overleden

Door Redacteur De Gooi- en Eemlander - 5-3-2013, 17:22 (Update 5-3-2013, 17:22)

HILVERSUM - Paul Vlaming, de voormalige directeur van het Hilversumse St. Aloysius College, is afgelopen zondag totaal onverwacht overleden. Vlaming werd zestig jaar.

De Bussumer moest in 2008 noodgedwongen afscheid nemen van ’zijn’ mavo aan de Prins Bernhardstraat. Dat was drie jaar na de fusie met het Katholiek Lyceum in het Gooi (dat later opging in de stichting Verenigde Scholen J.A. Alberdingk Thijm) en negentien jaar na zijn aantreden als schoolhoofd.

Draag bij aan dit artikel
Stuur een tip
Stuur een video
Stuur een afbeelding

Reageer op dit artikel


Stelling

Nederland bemoeizuchtiger dan Turkije

Nederland is woedend op Turkije omdat dit land zich bij herhaling kritisch uitlaat over binnenlands beleid. Zo hekelden de Turken vorig jaar de Nederlandse pleegzorg die lesbische stellen toestaat om kinderen op te voeden. Ook het voornemen van Asscher om Turkse verenigingen kritisch door te lichten stuit op een vermanend vingertje vanuit Ankara. Dat Nederland zo gepikeerd reageert op deze op zich ongewenste inmenging is wel hypocriet. Als er nu één land is dat overal in de wereld, gevraagd en ongevraagd, andere landen continu de maat neemt is het wel Nederland. Nederland is bemoeizuchtiger dan Turkije.

Stelling
Het antwoord van...
Centrum Oosterwal
Michael Mooij
Fleboloog
24-11-2014 02:37 Vraag & antwoord

Pijn, zwelling en een gestuwd gevoel in de benen. Bruine verkleuringen op de huid, eczeem of zelfs een open been. De gevolgen van een trombose kunnen heftig zijn. Alle problemen die na een trombose aan een been ontstaan, worden samen een post-trombotisch syndroom genoemd. Fleboloog Michael Mooij van Centrum Oosterwal beantwoordt drie vragen over deze aandoening.

 

Lees verder!