Gooi en Eemlander - Primeur: eerste rennende radioshow vanaf mediapark in Hilversum
Eerste rennende radioshow vanaf mediapark in Hilversum. foto studio kastermans Gepubliceerd 19 april 2012 8:14 | Laatste update 19 april 2012 8:14

HILVERSUM - Primeurtje gistermorgen op het mediapark in Hilversum: de 'eerste rennende radioshow'. Marco Borsato had dj Giel Beelen per voicemail uitgedaagd om met hem te gaan hardlopen. Dit als warming up voor de Nationale Sportweek, die zaterdag van start gaat. Om half negen gistermorgen begon het tweetal aan een ruim zeven kilometer lange tocht naar een basisschool in Blaricum.

Begeleid door oud-atleet en lange afstandsspecialist Marti ten Kate. Onderweg deed Beelen op de radio verslag tijdens de 'Ochtendshow' op 3fm. ,,Gelijk nog een primeur, want dit was voor 't eerst dat iemand hardlopend een radioshow gedaan heeft!'', meldde de dj na afloop.

 

Meer nieuws
Meest gelezen
Laatste reacties