Gooi en Eemlander - Buurt Soest wil snel sloop Molenschot
De brand van donderdagmiddag. Archieffoto Caspar Huurdeman Gepubliceerd 12 oktober 2012 16:36 | Laatste update 12 oktober 2012 17:47

SOEST - Omwonenden van het leegstaande Molenschot willen na de brand donderdagmiddag snelle sloop. Het is al de tweede keer dat er brand gesticht is en er is asbest in het pand.

Sloop is duurder wanneer er niet binnen drie maanden gestart wordt met bouw, maar die bouw zit er voorlopig niet in. Toch wil de buurt dat er vaart wordt gemaakt met sloop, desnoods tot op een meter hoogte. Vooral het gevaarlijke asbest dat op veel plaatsen in de panden verwerkt is zorgt voor onrust, vertelt een buurtbewoner in de Gooi en Eemlander van zaterdag 13 oktober.

Wethouder Harry Witte (GGS) zegt wettelijk geen kans te zien sloop af te dwingen en ontkent ook dat er sprake is van een gevaarlijke situatie. ,,De boel is goed omheind nu."

 

Meer nieuws
Meest gelezen
Laatste reacties