sluiten
Inloggen
sluiten
donderdag 02 september 2010

Kortenhoef krijgt eerste Jumbo van het Gooi

  • Gepubliceerd op 29 juli 2010, 09:38
  • Laatst bijgewerkt op 29 juli 2010, 10:12
kortenhoef - 

De supermarktketen Jumbo begint dinsdag 7 september met het ombouwen van de Super de Boer vestiging in winkelcentrum de Meenthof in Kortenhoef. Daarmee wordt het de eerste Jumbo in het Gooi.

Op woensdag 22 september gaat de supermarkt dan weer opnieuw open. Alle medewerkers van Super de Boer krijgen een omscholing tot Jumbo-medewerkers. Zij krijgen onder meer den Zeven Dagelijkse Zekerheidstraining. Dat zijn de beloftes waarmee Jumbo haar formule garandeert: de laagste prijs, het grootste assortiment en de beste service. Volgens de Jumbo is het belangrijk dat alle medewerkers een nieuwe opleiding krijgen.
Jumbo presenteert zich als een supermarkt met een hoge kwaliteit en een lage prijs. In de onderzoeken van de Consumentenbond scoort het concern vaak goed.
Vorig jaar nam Jumbo met een bod van 552 miljoen euro alle supermarkten van Super de Boer over. Vervolgens werd een deel van de filialen - in totaal tachtig stuks - doorverkocht aan de C1000 supermarktketen.
Jumbo is relatief laat vertegenwoordigd in het Gooi. Bewoners van deze regio, die graag bij de Jumbo komen, zijn aangewezen op de filialen in Almere Stad (Kruidenwijk) of Utrecht Overvecht.
In het Gooi zijn de vestigingen in Bunschoten-Spakenburg en Loosdrecht doorverkocht aan C1000. De vestigingen in Hilversum en Laren blijven van Jumbo.

Inloggen
Reacties
  • Er is ook een Jumbo in Amersfoort.

    Geplaatst door Knolletje op 15:08 29-jul-2010
  • Eindelijk een echte concurrent voor AH.

    AH gaat dit voelen!

    Geplaatst door Zonbus op 16:49 29-jul-2010
  • Amersfoort valt niet onder het Gooi, en dat Super de Boer in Hilversum maar gauw mag transformeren, winkel is veel te duur, met Jumbo heeft AH er een geduchte concurrent bij.

    Geplaatst door Anton op 18:08 29-jul-2010
  • Bewoners van deze regio, die graag bij de Jumbo komen, zijn aangewezen op de filialen in Almere Stad (Kruidenwijk) of Utrecht Overvecht. Dan is Amersfoor beter.

    Geplaatst door Knolletje op 19:47 29-jul-2010
  • Ga wel naar de Lidl...veel goedkoper en duitse kwaliteit...hé Anton!

    Geplaatst door Flying Dutchman op 07:22 30-jul-2010
  • Of de Aldi.

    Geplaatst door Anton op 09:46 31-jul-2010
Schrijf een reactie
U bent niet ingelogd. U moet geregistreerd zijn om te kunnen reageren op deze site. Lees eerst de spelregels voor reacties op artikelen.

Stelling

Festivals beveiligen is politietaak (uitleg)
Poll
Eens (37%)
Oneens (63%)
Totaal aantal stemmen: 335
advertenties
advertenties