sluiten
Inloggen
sluiten
donderdag 02 september 2010

Hilversum 'wint' Modderfiguur SBS6

  • Gepubliceerd op 02 maart 2010, 17:40
  • Laatst bijgewerkt op 02 maart 2010, 18:00
hilversum - 

De gemeente Hilversum heeft burgers het meest in de kou laten staan en 'wint' daarmee de SBS6 Modderfiguur 2010. Hilversum verdient de prijs met het getreuzel met nieuwbouw voor de noodlijdende Da Costaschool.

Vorige maand hield de school een protestactie: kinderen kregen buiten 'les' en lieten Hilversumse lijsttrekkers met hulp van ouders en leerkrachten weten dat ze enorm ontevreden zijn over de zich telkens in bouwplannen verslikkende gemeente.
De beelden van het protest maakten indruk op de achterban van SBS6. De omroep had nog meer gemeenten genomineerd, maar Hilversum kreeg een overtuigende 43 procent van de stemmen. Astrid Dorland van de actiegroep 'Schoon genoeg van ons gebouw' is er blij mee. ,,Hopelijk dringt het nu door.''
Onderwijswethouder Karin Walters (SP) nam dinsdagmiddag de Modderfiguur 2010 in ontvangst.  

Inloggen
Reacties
  • Hahahaha, leuk. Ze verdienen het ook echt.

    Geplaatst door Jet04 op 19:05 02-mrt-2010
  • In ieder geval een onderwerp wat men niet ongemerkt in de bureaula heeft weten weg te werken, maar dat Hilversum een modderfiguur slaat is al decennia lang bekend, SBS 6 heeft het alleen weer even flink onder de aandacht gebracht, maar of mevrouw Walters er ook wat mee doet...ach we zijn er aan gewend.

    Geplaatst door Anton op 19:37 02-mrt-2010
  • Mijn zoon heeft in 1990 op deze school les gehad.
    Toen was er al achterstallig onderhoud.
    Oude stinkende toiletten,slechte kozijnen enzovoort.
    Ik vraag mij echt af hoe deze school er van binnen twintig jaar later er nu uitziet.
    Nu in 2010 is er nog niets gebeurd.
    Gemeente Hilversum gefeliciteerd met deze prijs.



    Geplaatst door Paul van Bokhorst op 21:46 02-mrt-2010
  • met alle respect, maar waar zijn al die miljoenen die scholen op de bank hebben staan?

    Geplaatst door Frank op 07:11 03-mrt-2010
  • @Frank, dat weet ik niet. Maar de Gemeente moet zijn taak wel serieus nemen en dat is in dit geval niet gebeurt.
    Een bouwplan, waar de school in verwerkt was, zo groot laten worden dat je van te voren kon weten dat de buurt er tegen zou zijn en dan later de buurt de schuld geven van het niet kunnen bouwen. Alleen hiervoor "verdienen" ze deze prijs al.

    Geplaatst door Jet04 op 12:51 03-mrt-2010
  • blij dat ik in bussum woon,daar staat de gemeente meer achter de inwoners,vanavond zelfs een feestje in spant!!!

    Geplaatst door de graaf op 17:43 03-mrt-2010
  • Hopelijk kan dat in Hilversum binnenkort ook en krijgen we nieuwe kopstukken die o.a. dit probleem echt aanpakken en niet in een bureaula dumpen.

    Geplaatst door Anton op 19:20 03-mrt-2010
Schrijf een reactie
U bent niet ingelogd. U moet geregistreerd zijn om te kunnen reageren op deze site. Lees eerst de spelregels voor reacties op artikelen.

Stelling

Festivals beveiligen is politietaak (uitleg)
Poll
Eens (37%)
Oneens (63%)
Totaal aantal stemmen: 334
advertenties
advertenties