sluiten
Inloggen
sluiten
donderdag 02 september 2010

Sanering gasfabriek Bussum gaat van start

  • Gepubliceerd op 28 september 2009, 16:51
bussum - 

De sanering van de vroegere gasfabriek aan de Slochterenlaan in Bussum gaat deze week van start. Dat meldde de projectleider van de schoonmaakoperatie Bart Stolk. Omwonenden kregen maandag nadere informatie over het project. Twee locaties worden schoongemaakt.

Recent sloopte de gemeente enkele oude gebouwen op het terrein waar tot vijftig jaar geleden de gasfabriek actief was. ,,Het werk moet eind van dit jaar gereed zijn.'' Tijdens het werk krijgt basisschool Koningin Emma (Slochterenlaan 27) extra zorg en aandacht. De school, waarvan de ondergrond al eerder werd opgeruimd, staat vlakbij de te saneren locatie. ,,We hebben daarom strenge veiligheidsmaatregelen getroffen. Een bodemkundige is voortdurend bij de school aanwezig om metingen te verrichten'', aldus de projectleider.
Inloggen
Reacties
Er zijn nog geen reacties op dit artikel.
Schrijf een reactie
U bent niet ingelogd. U moet geregistreerd zijn om te kunnen reageren op deze site. Lees eerst de spelregels voor reacties op artikelen.

Stelling

Festivals beveiligen is politietaak (uitleg)
Poll
Eens (37%)
Oneens (63%)
Totaal aantal stemmen: 336
advertenties
advertenties