sluiten
Inloggen
sluiten
donderdag 11 maart 2010

Twaalf tips over gewelddadige ramkraak met Porsche

  • Gepubliceerd op 24 september 2009, 10:43
  • Laatst bijgewerkt op 24 september 2009, 10:58
eemnes - 

De politie heeft inmiddels twaalf tips binnen over de zeer gewelddadig verlopen ramkraak in Eemnes. Vooral de door de criminelen gebruikte opvallende wagen, een Porsche Cayenne, levert reacties op.

Een reconstructie van de ramkraak werd deze week getoond bij Opsporing Verzocht. Met de Porsche werd de pui uit een bedrijfspand getrokken. De daders hadden de pech dat het bij het beveiligingsbedrijf om de hoek net wisseling van de wacht was. Twee beveiligers gingen te voet poolshoogte nemen toen het alarm afging en overliepen het duo. Het geboefte ging in de aanval, sloeg een beveiliger neer en reed met de Porsche over de ander heen. Ze gingen er vandoor met negen professionele kettingzagen, ook al zo'n opmerkelijk detail in deze zaak.

Inloggen
Reacties
Er zijn nog geen reacties op dit artikel.
Schrijf een reactie
U bent niet ingelogd. U moet geregistreerd zijn om te kunnen reageren op deze site. Lees eerst de spelregels voor reacties op artikelen.

Stelling

Vrouwendag is niet meer nodig (uitleg)
Poll
Eens (70%)
Oneens (30%)
Totaal aantal stemmen: 306
advertenties

Mijn webshop

Hier Hilversum!

Bermbende

advertenties

Adviseursvergelijk.nl

Plaats uw ervaring en win een gratis Iphone!

Uw advertentie hier?

Bereik 75.000 unieke bezoekers per maand!

Bedrijvengids Myoffice

Alle bedrijfsadressen
binnen Nederland online