GE - Inbraakhausse rond de Baarnse Pekingtuin

Volg ons:



RSS Laatste nieuws regionaal zaterdag 4 februari

Inbraakhausse rond de Baarnse Pekingtuin

BAARN - Bij drie woningen rond de Baarnse Pekingtuin is donderdag op klaarlichte dag ingebroken. Het gaat om huizen aan de Javalaan en de Cantonlaan.

De dieven hadden het vooral gemunt op geld, sieraden en luxe gebruiksartikelen. De inbrekers kwamen in een aantal gevallen de woningen binnen door dubbele tuindeuren te forceren.
Diezelfde dag werd ook ingebroken in een woning aan de andere kant van het centrum gelegen Sophialaan. Deze inbraak is 's ochtends gepleegd. Hoewel deze inbraak in een andere buurt was, houdt de politie er gezien het tijdstip sterk rekening mee dat daar dezelfde inbrekers aan het werk zijn geweest. De politie heeft sporenonderzoek gedaan. Ook hebben agenten een buurtonderzoek gehouden.

Neem nu een proefabonnement op uw regionale dagblad!



blog comments powered by Disqus

RSS Laatste nieuws Binnenland zaterdag 4 februari
RSS Laatste nieuws Buitenland zaterdag 4 februari
RSS Laatste nieuws Sport zaterdag 4 februari