sluiten
Inloggen
sluiten
zondag 14 maart 2010

Nieuw fotoboek over Baarn

  • Gepubliceerd op 13 september 2009, 19:21
baarn - 

De keuze voor Baarn was een toevallige, bekent de Brabantse fotograaf Roderick Hulsbergen. ,,Ik was in Lage Vuursche en dacht: hé, dat is best leuk hier. Toen ben ik ook in Baarn gaan kijken.'' Het resultaat, een 'uniek fotoboek over Baarn en Lage Vuursche', wordt dinsdag gelanceerd bij boekhandel Den Boer.

Er was genoeg te schieten in Baarn, vertelt Hulsbergen. ,,Prachtige historie, het paleis, Escher, de bossen. Er is van alles. Ik ben naar boekhandel Den Boer gegaan om te vragen wat er allemaal aan fotoboeken is verschenen over Baarn. Dat bleek niet zo veel te zijn. Toen ben ik het maar gaan doen.''
Roderick Hulsbergen krijgt inmiddels routine in dergelijke fotoboeken. Baarn is zijn vijfde. Eerder vereeuwigde de fotograaf Naarden-Vesting, Giethoorn, Laren en Abcoude.
Inloggen
Reacties
Er zijn nog geen reacties op dit artikel.
Schrijf een reactie
U bent niet ingelogd. U moet geregistreerd zijn om te kunnen reageren op deze site. Lees eerst de spelregels voor reacties op artikelen.

Stelling

Bermbende valt wel mee (uitleg)
Poll
Eens (18%)
Oneens (82%)
Totaal aantal stemmen: 83
advertenties

Bermbende

Gemeenteraadsverkiezing

OudGooi.nl

advertenties

Adviseursvergelijk.nl

Plaats uw ervaring en win een gratis Iphone!

Bedrijvengids Myoffice

Alle bedrijfsadressen
binnen Nederland online

Uw advertentie hier?

Bereik 75.000 unieke bezoekers per maand!