sluiten
Inloggen
sluiten
zondag 01 augustus 2010

Baarnse eerste wereldkampioene stratego

  • Gepubliceerd op 20 augustus 2008, 16:30
  • Laatst bijgewerkt op 20 augustus 2008, 16:45
baarn - 

Roseline de Boer (19) uit Baarn is de eerste vrouwelijke wereldkampioen stratego. Dinsdag won ze 'goud' op het kampioenschap in Oekraïne. In de buurt van Kiev werd het allereerste wk stratego in de geschiedenis gehouden.

Vrolijk, maar naar eigen zeggen niet heel uitbundig heeft ze de prestatie op zich in laten werken. ,,Ik ben 's avonds natuurlijk nog wel even uit geweest om het te vieren'', laat de kersverse wereldkampioen weten.
Aan het toernooi deden vijftien vrouwen mee, op De Boer na allen afkomstig uit het gastland. In de problemen is De Boer amper gekomen. Ze won alle zes haar partijen. ,,Alleen in de vierde partij had ik het moeilijk en werd het spannend. Toen trof ik iemand die ook nog alles had gewonnen.''
Haar broer Vincent raakte bij de mannen zijn wereldtitel kwijt. Hij eindigde als derde. Het wk stratego voor vrouwen is geen eenmalig experiment. Volgend jaar kan De Boer haar titel in Duitsland verdedigen. 

 
 

Inloggen
Reacties
  • heey Rose,

    staat de burgemeester ook op jou te w8en als wereldkampioen ???, waterpolosters ook toppie, maar dat = een team, jij hebt het alleen gedaan, heeeeel goed

    Geplaatst door Frans op 20:47 20-aug-2008
  • Echt geweldig, maar of dit voor de burgemeester een feestje waard is betwijfel ik.
    Roseline van harte gefeliciteerd.

    Geplaatst door Jet04 op 22:41 20-aug-2008
Schrijf een reactie
U bent niet ingelogd. U moet geregistreerd zijn om te kunnen reageren op deze site. Lees eerst de spelregels voor reacties op artikelen.

Stelling

Orthodontist moet tandje bijzetten (uitleg)
Poll
Eens (92%)
Oneens (8%)
Totaal aantal stemmen: 53
advertenties

Examenklas 2010

Terrassentest 2010

Fotoalbum Examenfeest

advertenties