sluiten
Inloggen
sluiten
donderdag 02 september 2010

EU bezorgd over privacy Facebookgebruikers

  • ANP | Gepubliceerd op 09 februari 2010, 10:36
  • Laatst bijgewerkt op 09 februari 2010, 10:45
BRUSSEL - 

EU-commissaris voor ICT en Telecom Viviane Reding zal dinsdag in Straatsburg haar bezorgdheid uiten over een recente wijziging op het sociale netwerk Facebook, waardoor persoonlijke gegevens van gebruikers voortaan standaard voor iedereen toegankelijk zijn. Dat heeft EurActiv, een website gespecialiseerd in nieuws over de EU, gemeld.

Facebook veranderde eind januari de standaardinstelling. Moesten gebruikers van de sociale website vroeger de standaardinstellingen veranderen om hun persoonlijk profiel voor iedereen toegankelijk te maken, sinds eind januari is die situatie precies omgekeerd.

Volgens EurActiv overweegt de Europese Commissie stappen te nemen tegen Facebook vanwege de wijziging van de standaard privacy-instellingen.

Inloggen
Reacties
Er zijn nog geen reacties op dit artikel.
Schrijf een reactie
Reageren op dit forum is niet mogelijk.

Stelling

Festivals beveiligen is politietaak (uitleg)
Poll
Eens (37%)
Oneens (63%)
Totaal aantal stemmen: 337
advertenties

Van streek

Mijn webshop

Mail de Ombudsman

Problemen?
Mailformulier>>

Wandelen in Noord-Holland

Top 5 energie (tip)

advertenties