sluiten
Inloggen
sluiten
vrijdag 12 maart 2010

Leon de Winter verfilmt eigen God's Gym

  • ANP | Gepubliceerd op 27 november 2009, 21:39
  • Laatst bijgewerkt op 27 november 2009, 21:46
ROTTERDAM - 

Schrijver Leon de Winter gaat zelf zijn eigen boek God's Gym verfilmen. Dat heeft producent Kees Kasander vrijdag gemeld. De opnames zouden medio 2010 plaats moeten vinden in Nederland en Amerika.

De roman uit 2002 vertelt over een scenarioschrijver die in Los Angeles zijn dochter verliest bij een verkeersongeval. Tijdens de verwerking stuit de man op een geheim agent van de Israëlische geheime dienst Mossad, die hem probeert te werven voor een eigenaardige spionageklus.

Het wordt de vierde speelfilm die De Winter maakt. Eerder verfilmde hij al zijn eigen romans De (ver)wording van de jonge Dürer en Hoffman's Honger en zijn eigen scenario De Grens. Het is de bedoeling dat aan God's Gym een groot aantal Nederlandse acteurs gaat meedoen, al kan producent Kasander nog geen namen noemen.

Inloggen
Reacties
Er zijn nog geen reacties op dit artikel.
Schrijf een reactie
U bent niet ingelogd. U moet geregistreerd zijn om te kunnen reageren op deze site. Lees eerst de spelregels voor reacties op artikelen.

Stelling

Bermbende valt wel mee (uitleg)
Poll
Eens (29%)
Oneens (71%)
Totaal aantal stemmen: 31
advertenties

Mijn webshop

Bermbende

OudGooi.nl

Top 5 energie (tip)

advertenties

Adviseursvergelijk.nl

Plaats uw ervaring en win een gratis Iphone!

Uw advertentie hier?

Bereik 75.000 unieke bezoekers per maand!

Bedrijvengids Myoffice

Alle bedrijfsadressen
binnen Nederland online