BUSSUM - De redactie van Over de Tong ging deze keer een vorkje prikken bij Izzi in Bussum. Het Aziatische lounge-restaurant ging in het voorjaar van 2011 open in het bijzondere, ronde pand op de kop van winkelgebied de Nieuwe Brink in het centrum van Bussum. Izzi is Chinees voor ’geluk’.
We worden heel vriendelijk ontvangen. We worden direct naar de eerste verdieping geleid, waar het restaurantgedeelte is (beneden bevindt zich de loungebar).
We krijgen een tafeltje toegewezen in een hoekje, vlak voor een tafeltje dat wordt gebruikt door de bediening. Als we daar eenmaal zitten zien we verderop een leeg tafeltje dat er een stuk aantrekkelijker uitziet. We vragen dus om een verhuizing. Dat gaat niet zonder slag of stoot. Pas als we zeggen dat we (zelfs al een tijdje geleden) hebben gereserveerd krijgen we toestemming om te verkassen. Dat zit een stuk beter en gezelliger. Website: www.restaurant-izzi.nl