Gooi en Eemlander - Anita Witzier veilingmeester bij Vrij Event in BroekerVeiling

Anita Witzier veilingmeester bij Vrij Event in BroekerVeiling

Door Ron Amesz - 20-9-2012, 8:07 (Update 20-9-2012, 8:07)

BROEK OP LANGEDIJK - Anita Witzier komt zaterdag bij het Vrij Event in Broek op Langedijk in actie als veilingmeester. In de BroekerVeiling veilt ze vakantiebonnen om het Reumafonds te spekken.

Het Vrij Event is een tweedaags sfeerspektakel rond de weekendbijlage Vrij van deze krant. Bij modeshows, kookdemonstraties, creatieve workshops en interviews komen de thema's uit Vrij tot leven. Op zaterdag geeft Angela Groothuizen een concert. Op zondagochtend vertelt Janneke Brinkman over haar succesvolle servieslijn en op zondagmiddag begeleidt pianist Cor Bakker zangtalenten uit de regio. Het Vrij Event is zaterdag en zondag (10-17 uur) bij Museum BroekerVeiling in Broek op Langedijk.

Zie ook www.vrijevent.nl.

Draag bij aan dit artikel
Stuur een tip
Stuur een video
Stuur een afbeelding

Stelling

Geen ouwe meuk op 1 in Top 2000

De komende tijd worden we weer bedolven onder de oude muziek uit de vorige eeuw: de Top 2000 komt er aan. Radio 2 draait de hele dag ouwe meuk, zeker als we de top tien naderen. Popprof Leo Blokhuis en Matthijs van Nieuwkerk stappen het Top 2000 café weer in en wetenschappers breken zich er het hoofd over waarom Bohemian Rhapsody toch steeds op nummer 1 staat. Moet de top 2000 met al die oude liedjes maar naar omroep Max verhuizen? Of moet er voor de top 10 een verbod komen op muziek uit de vorige eeuw. Geen ouwe meuk op 1 in de Top 2000.

Stelling
Het antwoord van...
Zaans Medisch Centrum
Ilse Bannink
Pijnbestrijder
17-11-2014 15:26 Vraag & antwoord

Een trekkend gevoel of een stekende, brandende pijn op de plaats van een litteken. Littekenvorming hoort bij het genezingsproces na een operatie, maar soms is de vorming van dit littekenweefsel oorzaak van aanhoudende pijnklachten. Is hier iets tegen te doen? ,,Ja", zegt pijnbestrijder en anesthesioloog Ilse Bannink van het Zaans Medisch Centrum. Ze werkt daar in het zogeheten Pijncentrum. ,,Er zijn diverse mogelijkheden om littekenpijn te behandelen." Ze beantwoordt deze week drie vragen over littekenpijn.

Lees verder!