Gooi en Eemlander - Tot 4,5 jaar cel voor Satudarah-leden
Volg ons op:





Follow Me on Pinterest



Bron: ANP Gepubliceerd 10 juli 2012 15:32 | Laatste update 10 juli 2012 15:35

BREDA - Tien leden van motorclub Satudarah moeten tot 4,5 jaar de cel in. Ze zijn verantwoordelijk voor een serie incidenten, waaronder mishandeling en drugs- en wapenbezit, oordeelde de rechtbank in Breda dinsdag.

De rechtszaak draaide om twee geweldsincidenten, waarvoor alle tien de mannen terechtstonden. Op 13 augustus vorig jaar zijn twee portiers van café De Nachtwacht in Breda bedreigd. Hiervoor heeft de rechtbank slechts één verdachte veroordeeld. Voor de mishandeling van twee mannen later die maand bij camping Fort Oranje in Rijsbergen, zijn wel negen mannen veroordeeld.

De hoogste straf, 4,5 jaar cel, legde de rechtbank op aan een 38-jarige man. Deze man heeft de twee mannen in Rijsbergen meerdere keren met een zware Maglight zaklamp op het hoofd geslagen.

In de kwestie van de bedreiging van de horecaportier in Breda kreeg Satudarah-topman Klaas O. 4 maanden cel voor bedreiging. Behalve de portier heeft hij volgens de rechtbank ook de politie beledigd en zwaar bedreigd.

Meer nieuws
Meest gelezen
Laatste reacties